Eskişehir - Fenerbahçe Maçı 17 kasım 2012

  • Gönderen Imgoz
  • zaman: 07:31 -
  • 0 yorum
Eskişehir Fenerbahçe ile karşılaşıyor.Fenerbahçe bu maçını kazanırsa Galatasaray ile puanlarını eşitleyecek.Ligin bu maç bilgirini paylaşalım sizlerle.
Eskişehirspor - Fenerbahçe
Teknik direktör Aykut Kocaman’dan futbolcularına Eskişehir maçıyla ilgili uyarılar geldi... Sarı-Lacivertliler’in genç hocası, “Milli maç nedeniyle yorgunluğunuzun farkındayım. Bu dönem bizim için yoğun geçecek olabilir ancak büyük takım ve iyi futbolculara sahip olduğunuzda bu tarz yorgunlukları yaşamamız çok normal. Yakaladığımız olumlu ivmenin anlamı olması ve devamının gelmesi için Eskişehir maçı büyük önem taşıyor. Bu önem boyutunda da zor bir karşılaşma bizi bekliyor. Birbirine yakın güçlere sahip takımlardan oluşan bir ligde, Eskişehir bir çok takımın üzerinde oynuyor. Ancak biz Fenerbahçeyiz, tüm takımların üzerinde olmaya oynuyoruz” dedi.

Spor Toto Süper Lig 12. Hafta
Maç Tarihi: 17 Kasım 2012 Cumartesi Günü
Başlama Saati: 19:00, Yayın: Lig tv Canlı
Stat: Eskişehir Atatürk Stadı
Maçın Hakemi: Fırat Aydınus
Maç Sonucu: Eskişehirspor – Fenerbahçe
>

Yazar

Yazan Mustafa

10 kasım için oluşturduğum site.Beni Facebook'tan takip edebilirsiniz: Facebook.com/mstfozcn

0 yorum:

10 November

Mustafa Kemal Atatürk was an Ottoman and Turkish revolutionary statesman, writer, army officer, and the first President of Turkey. He was born in 1881 and in October 1938, Atatürk was dining with friends on the presidential yacht, Princess Savarona, when he was taken ill. He was conveyed to the nearby Dolmabahçe Palace, where he eventually died, on November 10. Since then, every clock in the palace has been stopped exactly at 9:05.